5 «ЗА» використання гіпсових профільних світильників
БАГАТОФУНКЦІОНАЛІСТЬ. Хочете змінити сприйняття кімнати? надати їй додаткового об'єму чи простору? розділити інтер'єр на зони або підкреслити його виграшні сторони? Ваш менеджер в ТМ Promin ретельно підбере оптимальну для Вас та Вашої задачі модель профільного світильника!

ПРОСТОТА У МОНТУВАННІ. Гіпсові профільні світильники відрізняються своєю простотою установки в гіпсокартон. Дозволяє створювати різноманітні геометричні фігури та перетини або ділити стелю на сегменти.

ОСОБЛИВІСТЬ. Використання профільних світильників у своєму інтер'єрі автоматично перетворює його на індивідуальний проект. Оригінальність освітлення обмежується лише проявом фантазії наших клієнтів.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Профільні світильники із гіпсу універсальні, тому гармонійно вписуються у будь-який дизайн: від класики до сучасних мінімалістичних інтер'єрів.

НЕПОВТОРНІСТЬ. Ви можете обирати колір підсвічування не лише зі стандартних кольорових відтінків (теплий, нейтральний, холодний), але й насичені яскраві кольори - один або безліч!
Освітлення у приміщенні із низькими стелями
Якщо у Вас немає дизайнера, який зміг би допомогти вирішити проблему освітлення у кімнаті із низькою стелею, ТМ Promin розкаже Вам як додати простору над головою хоча б візуально.
Є декілька основних факторів, які суттєво впливають на освітлення кімнати. ТМ Promin виділила для Вас 3 основних, які є базовими при його виборі:
- світло повинне спрямовуватися вгору і максимально відбиватися від поверхні стелі. При цьому, традиційна підвісна модель люстри не підходить. Вона займає багато простору і не освітлюватиме кімнату належним чином. Необхідно підібрати модель, яка буде максимально близько розташована до площини перекриття з декількома лампами або плафонами. Найкращий варіант для низьких стель - стельова люстра з декількома або одним великим плоским плафоном, що кріпиться безпосередньо до перекриття і без підвісу;
- найкращий варіант освітлення для кімнат з невисокими перекриттями – комбінований. Особливо добре підходить профільне освітлення, яке можна монтувати по периметру стелі. Цей варіант сам по собі може служити освітленням, а в комплексі з основним світильником дає відмінний ефект;
- використовуйте точкові світильники, що вбудовуються. Таким чином освітлення кімнати буде рівномірним. Ці елементи Ви можете використовувати як додатковий так і основний варіант. Багато точкових елементів замінюють собою люстру і дають досить світла для повного відчуття комфорту.
Процес монтування профільного світильника
Монтування профільного світильника відбувається у декілька етапів, які вказані нижче у даній статті. Варто наголосити на те, що профільні світильники монтуються тільки у гіпсокартон.
1. Монтуємо профільний світильник на попередньо закладені профілі CD. При цьому забезпечуємо необхідну відстань між ними в залежності від моделі світильника Наносимо клей або шпаклівку на місце торцевого зєднання та за необхідністю – на зєднання зі стелею та монтуємо наступний елемент, стикуючи його із попереднім.
2. Закріплюємо профільний світильник саморізами у відповідні отвори.
3. Заповнюємо стикуючу канавку клеєм для стикування гіпсокартону та наклеюємо склохолст на відповідні підготовлені ділянки. ТМ Promin спеціально розробила борт з обох боків профільного світильника для його максимально зручного зєднання зі стелею.
4. Шпаклюємо та забезпечуємо рівність відповідним ділянкам, наносимо грунт для рівного розподілу фарби та відповідно фарбуємо стелю.
Псля описаних процесів монтування профільного світильника оснащуємо його LED-стрічкою.
Гіпсовий світильник стійкий до вологи: міф чи правда
При виборі гіпсових світильників до ванної кімнати виникає питання на скільки вони стійкі до вологи. Мало хто вірить, що це реально! І гіпсовий світильник не зіпсується за короткий час. ТМ Promin хоче розвіяти цей міф і довести, що гіпс і волога можуть співіснувати разом.
Треба знати, що гіпс - гігроскопічний матеріал. Він поглинає зайву вологу з повітря, а коли в приміщенні стає занадто сухо, віддає її назад. Таким чином, гіпс - регулятор мікроклімату. При цьому гіпс не руйнується, на ньому не з'являються тріщини, за умови, що не спостерігається значних перепадів температури.
Тому у нас є кілька порад для вас:
- Як джерело освітлення для профільних світильників використовувати тільки вологозахисну LED-стрічку.
- Комплектувати точкові світильники лампами із ступенем захисту IP65.
- Після монтажу фарбувати вироби разом з поверхнею стелі.

Made on
Tilda